Főoldal / Álláshirdetések / Álláslehetőség – Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.

Álláslehetőség – Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.

Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.
leolvasói munkakörbe
munkatársat keres.

Elvárások: B kategóriás jogosítvány Saját gépjármű

A munkakör betöltésénél előny, de nem feltétel középfokú végzettség.

Elvárt Kompetenciák: Terhelhetőség Precizitás, Rugalmasság Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség Nagyfokú önállóság a munkavégzésben

Amit kínálunk: Kezdő bér bruttó 161 000 Ft, három hónap próbaidő letelte után bruttó 200 000 Ft Stabil vállalati háttér Béren kívüli juttatás Gépjármű-elszámolás

Munkavégzés helye: Nagykáta és 40 kilométeres vonzáskörzete, változó helyszínen.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: allas@trvzrt.hu

Jelentkezési határidő: 2017. október 8.

Ezt olvasta már?

Állás lehetőség Tóalmáson: családsegítő

Tóalmás Község Önkormányzata a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot …

Vélemény, hozzászólás?

Bezárás