Felhívás E+E és gumiabroncs hulladék gyűjtésére

Tájékoztatom lakosainkat arról, hogy 2025. május 10-én, szombaton, 08.00 órától 12.00 óráig gumiabroncs gyűjtést, 2025. május 17-én, szombaton, 08.00 órától 12.00 óráig pedig elektromos és elektronikai hulladék gyűjtést szervezünk a Hasznos Kft. részvételével.

Az elmúlt évekhez hasonlóan, a Polgármesteri Hivatal előtt elhelyezett konténerbe, díjmentesen helyezhetik el lakosaink az elhasznált gépjármű abroncsot, valamint az E+E hulladékot.

Kovács Magdolna
polgármester

Ezt olvasta már?

Felhívás az 581/11. hrsz-ú út, az 53. hrsz-ú út, és az 54/1. hrsz-ú önkormányzati tulajdonú ingatlanokkal kapcsolatos társadalmi egyeztetésre

Tisztelt Lakosság! Kérem, hogy az előterjesztéssel kapcsolatos észrevételeiket, javaslataikat a jegyzo@toalmas.hu elektronikus levelezési címre küldjék …

Vélemény, hozzászólás?