Elszomorító!

2024. október 28-ára reggelre szomorú kép fogadta az általános iskola tanulóit, tanárait és községünk lakosait. Az általános iskola tanulói által 2024. október 25-én (pénteken) készített őszi díszeket vandál emberek szétrugdosták, összetörték.

Tudod-e Te vagy Ti, aki/akik ezt véghez vitted/vittétek, hogy gyermekek lelkivilágába gázoltál bele?

Remélem Büszke vagy/vagytok rá!

Kovács Magdolna
polgármester

Ezt olvasta már?

Rendkívüli zárvatartás

Tisztelt Lakosaink! Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Polgármesteri Hivatal a mai napon, 2026. május 13-án 13.00 …

Vélemény, hozzászólás?