Koronavírus tájékoztató – 2020.11.23.

Tájékoztatom kedves Lakosainkat, hogy tudomásunk szerint október – november hónapban hatósági házikarantén alá helyeztek községünkben 29 főt, melyek közül 27 fő esetében a karantént már feloldották, 2 fő pedig jelenleg is megfigyelés alatt áll.

A hatósági házi karanténba helyezett személyek közül 8 fő esetében megállapítást nyert, hogy COVID-19 vírussal fertőzött, 8 fő pedig a fertőzött személy kontaktja volt, 13 fő pedig külföldről érkezett községünkbe.

Ezen információkat a Pest Megyei Kormányhivatal Monori Járási Hivatala által Önkormányzatunkhoz  járványügyi megfigyelés tárgyban megküldött határozatok alapján állítottuk össze.

Mivel a járvány egyre jobban terjed kérjük a szükséges védő intézkedéseket mindenki saját és környezet érdekében tartsa be!

 

Vigyázzunk egymásra!

Kovács Magdolna
polgármester

Ezt olvasta már?

Felhívás az 581/11. hrsz-ú út, az 53. hrsz-ú út, és az 54/1. hrsz-ú önkormányzati tulajdonú ingatlanokkal kapcsolatos társadalmi egyeztetésre

Tisztelt Lakosság! Kérem, hogy az előterjesztéssel kapcsolatos észrevételeiket, javaslataikat a jegyzo@toalmas.hu elektronikus levelezési címre küldjék …

Vélemény, hozzászólás?