Koronavírus tájékoztató

Tájékoztatjuk kedves Lakosainkat, hogy 2021. november 20-tól, szombattól az egészségügyi intézmények és a tömegközlekedés mellett ismét maszkot kell viselni az üzletekben, a bevásárlóközpontokban, a postákon, az ügyfélszolgálatokon, a színházakban, a mozikban, a múzeumokban és sportrendezvényeken.

A beltéri kulturális és egyéb rendezvényeken, az edzőtermekben, az uszodákban, a fürdőkben, valamint a vendéglátó üzletekben pedig az ott dolgozóknak kötelező a maszkhasználat. Az 500 főnél nagyobb rendezvény továbbra is csak védettségi igazolvánnyal látogatható. A járványügyi helyzettel kapcsolatos információk a  www.koronavirus.gov.hu oldalon érhetők el.

Tudomásunk szerint az igazolt koronavírus fertőzöttek száma elérte a 20 főt községünkben. Az önkormányzat által fenntartott intézményekben kötelező maszkot viselni (Polgármesteri Hivatal, Művelődési Ház – a tüdőszűrésen részt vevők számára is, Védőnői Szolgálat, Családsegítő, Községi Könyvtár, Sportcsarnok – szurkolóknak). 2021. november 22-től a Polgármesteri Hivatalban az ügyintézés és pénztári kifizetés ablakon keresztül történik.  Amennyiben az ügyintézés feltétele a személyes jelenlét, az az ügyintézővel telefonon vagy e-mail-en történt előre egyeztetett időpontban lehetséges.

 

Kovács Magdolna polgármester

Ezt olvasta már?

Felhívás az 581/11. hrsz-ú út, az 53. hrsz-ú út, és az 54/1. hrsz-ú önkormányzati tulajdonú ingatlanokkal kapcsolatos társadalmi egyeztetésre

Tisztelt Lakosság! Kérem, hogy az előterjesztéssel kapcsolatos észrevételeiket, javaslataikat a jegyzo@toalmas.hu elektronikus levelezési címre küldjék …

Vélemény, hozzászólás?