Húsvéti Köszöntő

„Minden azt hirdeti: húsvét lesz holnap.
A madarak új himnuszt gyakorolnak,
és a világ könnyben tisztulva várja,

hogy legyen átoknak, halálnak vége,
hogy felragyogjon Krisztus dics
ősége,
felzendüljön húsvét hallelujája.”

(Túrmezei Erzsébet)

 

Áldott Húsvéti Ünnepeket kívánok a Képviselő-testület, az Önkormányzat által fenntartott intézmények és a Polgármesteri Hivatal minden munkatársa nevében.

Kovács Magdolna
polgármester

Ezt olvasta már?

Zöld hulladék gyűjtése

Tisztelt Lakosaink! Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Vertikal Group Nyrt. által biztosított, zöld hulladék gyűjtésére alkalmas …

Vélemény, hozzászólás?